Markowa odzież funkcyjna

Każdy pracodawca, który dba o swoją załogę, stara się stworzyć jej odpowiednie warunki do pracy. Gdy znajdziemy dobrych współpracowników, to powinniśmy robić wiele, aby jak najdłużej utrzymać ich w firmie. Wysokie uposażenie w dzisiejszych czasach często jednak nie wystarcza. Pracownicy coraz bardziej doceniają różne rzeczowe dodatki. Przykładem takiego pracowniczego bonusu może być zakup markowej odzieży.

Bielizna termoaktywna

Świetnie wyposażonym sklepem z odzieżą o podwyższonym stopniu funkcjonalności jest firma Salewa. Do wyboru jest kilka kolekcji odzieży termoaktywnej, czyli takiej, której zadaniem jest utrzymanie odpowiedniej wentylacji oraz temperatury ciała. Do zakupu takiego typu bielizny zachęca się szczególnie tych pracodawców, którzy zatrudniają osoby wykonujące swoją pracę w terenie.

W ofercie znajduje się odzież damska oraz męska w stosunkowo szerokiej rozmiarówce. Kolekcja bielizny termoaktywnej obejmuje: getry, spodenki, koszulki z długim rękawem, koszulki z krótkim rękawem oraz bluzy. Na uwagę zasługuje przyjemna kolorystyka oferowanej konfekcji. Bielizna jest lekka, szybkoschnąca, bezszwowa, świetnie odprowadza wilgoć i zapobiega osadzaniu się zapachów.

Kurtki przeciwdeszczowe

Bardzo wielu przełożonych decyduje się na zakup kurtek dla pracowników. Czasami wynika to z konieczności dostosowania się do przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ale równie często po prostu z troski o zadowolenie osób zatrudnionych.

Firma Salewa proponuje imponującą kolekcję kurtek przeciwdeszczowych dla kobiet i mężczyzn. Pełna oferta dostępna jest pod adresem internetowym: https://salewa24.pl/pol_m_On_Odziez-meska_Kurtki_Kurtki-przeciwdeszczowe-1195.html. W opcji są okrycia nadające się na cieplejsze, jak i bardzo zimne dni. Zasadniczym wyróżnikiem tych kurtek jest ich lekkość. Posiadają niesamowite właściwości termiczne, ale nie ograniczają ruchów. Nadają się do pracy lub uprawiania różnych aktywności fizycznych.

Większość oferowanych modeli posiada wodoodporne wykończenie i zgrzewane szwy, wysoki kołnierz zintegrowany z kapturem, regulowany, ocieplany kaptur, elastyczną i jednoręczną regulację dołu, ergonomiczne wyprofilowane rękawy, pojemne zewnętrzne i wewnętrzne kieszenie, wysokiej jakości zamek główny.

Męskie kurtki przeciwdeszczowe dostępne są w kilku atrakcyjnych kolorach. Dominują szarości, zielenie, błękity. Kolekcja damska jest zdecydowanie bardziej kolorowa. Zakupić można zarówno ciepłe odcienie czerwieni, różu, fioletu, jak i spokojne czernie czy granaty. Kurtki Salewa to odzież, którą będzie można nosić przez wiele sezonów.

Akcesoria odzieżowe

Swoich pracowników wyposażać można również z różnego typu akcesoria odzieżowe, które sprawdzą się zarówno w czasie wykonywania obowiązków służbowych, jak i w drodze do i z pracy. Zestaw oferowanych produktów zawiera między innymi: czapki, opaski, rękawiczki, skarpety, szaliki, ochraniacze.

Ogromną popularnością cieszą się także chusty wielofunkcyjne. Zwłaszcza teraz, gdy z powodzeniem mogą zastąpić maseczkę. Kominy wielofunkcyjne występują w wielu gustownych kolorach i deseniach. Chronią noszące je osoby przed mrozem i wiatrem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here