myśliwy

Lubisz polowania lub wycieczki do lasu w okresie późnej jesieni, zimy lub wczesnej wiosny? Niezależnie od tego, który rodzaj aktywności o tej porze roku najbardziej cię interesuje, jedno jest pewne – odpowiednie ubranie to absolutna podstawa, aby wyprawa była udana i nie zakończyła się przeziębieniem. Oprócz klasycznych kurtek, kalesonów czy bluz warto w tym przypadku sięgnąć po nowoczesną odzież grzejącą. Poznaj ją bliżej i dowiedz się dlaczego warto się na nią zdecydować.

Jak działa odzież grzejąca?

Odzież grzejąca została wyposażona w  system włókien węglowych, które doskonale przewodzą ciepło. Są rozprowadzone po całym obszarze ubrania, dzięki czemu mogą zapewnić optymalną temperaturę nawet podczas największych mrozów. Podłączone są do specjalnego akumulatora, który zapewnia ogrzewanie przez kilka godzin, w zależności od ustawionego trybu.

W ubraniach grzejących istnieje możliwość wybrania trzech poziomów ogrzewania za pomocą guzika. Poziom czerwony oznacza najbardziej intensywne ogrzewanie, które idealnie rozgrzeje ciało w krótkim czasie. To doskonały sposób na ogrzanie się po dłuższym wychłodzeniu, ale także na zapewnienie sobie najbardziej komfortowej temperatury w czasie najbardziej siarczystych mrozów. Temperatura w tym trybie dochodzi nawet do 52 stopni Celsjusza.

Poziom żółty i zielony odznaczają się niższymi temperaturami, sięgającymi odpowiednio 46 i 40 stopni Celsjusza. Jednocześnie warto zauważyć, że ubrania grzejące w pierwszej kolejności po włączeniu automatycznie wybierają poziom czerwony, a dopiero po przestawieniu guzika włączają się niższe tryby ogrzewania. Są one też bardziej oszczędne, dlatego mogą zapewnić dłuższe ogrzewanie przy takim samym poziomie naładowania akumulatora.

Odzież grzejąca dla każdego

Sprzęt myśliwski z każdym dniem jest coraz bardziej unowocześniany i dopasowywany do potrzeb osób, które wybierają się do lasu. Odzież grzejąca to jedno z tych innowacyjnych rozwiązań, które z pewnością zasługują na uwagę, ponieważ doskonale odpowiada na zapotrzebowania w okresie największych chłodów.

Ubrania grzejące są dopasowane do potrzeb każdej osoby. Można wśród nich wybrać między innymi bluzę, kalesony, kurtki i kamizelki, a także dodatki chroniące głowę i dłonie przed wychłodzeniem. Każdy z tych elementów jest tak skonstruowany, aby można było dołączyć do niego także inne ubrania. Krój typu unisex zapewnia z kolei ciepło każdemu myśliwemu, niezależnie od płci.

Dodatkowe ogrzewające akcesoria

Sprzęt myśliwski to oczywiście nie tylko ubrania. Jeśli zdarza ci się często siedzieć w lesie, na pewno z chęcią sięgniesz po atrakcyjne grzejące siedzisko albo ogrzewacze do dłoni, które pomogą ci je rozgrzać równie dobrze jak rękawiczki grzejące. Nieodzownym elementem mogą się także okazać grzejące wkładki do butów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here